Translate

sobota, 28 lipca 2018

Wycieczka do Poznania

Ostatnio spędziłam cały dzień w Poznaniu w okolicy Starego Browaru. 
A powodem naszego wyjazdu były studia mojej siostry - złożyła ostatnie papiery i już oficjalnie jest studentką. Jestem z niej ogromnie dumna! 
Następnie wybrałyśmy się do sklepu artystycznego. Moja mama go wypatrzyła. Muszę przyznać, że sklep jest dobrze zaopatrzony. Kupiłam cienkopis o grubości 0,05 oraz kredki Policolor - zestaw 25 kredek. Więc możecie spodziewać się czegoś zrobionego właśnie tymi kredkami w najbliższym czasie. 
Potem siedziałyśmy w parku przy Browarze. Korzystałyśmy z pięknej słonecznej pogody. Potem udałyśmy się na długo wyczekiwany seans - Na Iniemamocnych 2!
Kontynuacja przygód rodziny superbohaterów z pierwszej części Iniemamocnych. Film zaczyna się tam, gdzie skończył się poprzedni. Na walce z Człowiekiem Szpadlem. Rodzinnie starają się pokonać wroga, lecz im się to nie udaje. A, że bohaterowie zostali zdelegalizowani, rodzina spędza parę godzin na komisariacie. 
Muszą ponieść konsekwencje swoich czynów. Niepewni swojej przyszłości, przyjmują pewną ofertę, która ma pomóc zmienić prawo. 
Film idealny dla całej rodzinny. Miejscami zabawny, tajemniczy, a nawet poważny. 
Polecam go każdemu, nawet tym co nie oglądali pierwszej części.

1 komentarz:

  1. Polecam ruszyć dalej niż do Starego Browaru- Poznań to piękne miasto!

    OdpowiedzUsuń