Translate

niedziela, 31 grudnia 2017

Projekt M - Ujawnienie

Czas na ujawnienie Projektu M!

Edit: W związku z ogromem pracy i czasu jakie pochłania projektowanie gry premiera zostaje przesunięta na początek 2019 roku. Jeśli coś się zmieni zostaniecie o tym poinformowani. 

"Projekt M" to gra stworzona przeze mnie w programie RPG Maker VX Ace. Gra została zainspirowana IV rozdziałem "Mojmiry" (klik). Jednak gra będzie posiadała kilka zakończeń. Coś w stylu co by się stało gdyby...
Jest to dopiero wersja demo i na razie posiada jedno zakończenie. 
Jest jeszcze przede mną dużo pracy - tworzenie map, własnych grafik.... 
To drobne wprowadzenie, a teraz sama gra.


Jak pobrać grę?

1.U dołu strony znajdziecie link do dysku google, gdzie znajduje się plik gry. Musicie w niego kliknąć i pobrać.

   Uwaga!

 Może wyświetlić wam się komunikat, że plik może zawierać wirusy. Zignorujcie go. Plik nie zawiera wirusów. Testowałam go już na komputerze mojego ojca i wszystko działa. 
    
     2. Gdy już pobieranie się zakończy, musicie "rozpakować" aplikację za pomocą programu 7.zip. ( jest to program darmowy, więc jeśli ktoś go nie ma można go szybko pobrać)
Klikacie w plik o nazwie "Projekt M - demo", prawym przyciskiem myszki i szukacie 7-zip., potem wybieracie "wypakuj tutaj".
      3. Po wypakowaniu pliku pojawia się folder "Projekt M". Wchodzicie w niego i wybieracie aplikacje  'Game', ale tą która jest aplikacją. Dla ułatwienia ma obok czerwony znaczek smoka. 
I gotowe! Możecie grać!Projekt M - demo ver.2


Premiera : początek 2019r.

Aktualizacje:
- posiada muzykę 
- poprawiono kilka błędów językowych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz